logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Жіноче лідерство на шляху відновлення України!

Жіноче лідерство на шляху відновлення України!

Сьогодні, директор Департаменту цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради Євгенія Курсик стала учасником підсумкового круглого столу по проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України» організованого Громадською організацією «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» .
Захід організовано щоб підсумувати результати впровадження проєкту на Рівненщині, одним з завдань якого, було активно сприяти інтеграції жінок ВПО у місцеві громади, підвищення якості життя жінок ВПО, залучення жінок з інвалідністю до процесів адаптації та заходів, направлених на зміцнення соціальної згуртованості.
Після впровадження воєнного стану на території України одним з пріоритетних напрямків роботи команди Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному стало надання послуг, що спрямовані на допомогу внутрішньо переміщеним особам. Саме тому досвід центру став цінним для організаторів та учасників зустрічі.
Під час роботи круглого столу, організаторами проєкту презентовано аналіз оцінки потреб жінок ВПО у різних громадах Рівненщини, розглянуто сприяння ефективній інтеграції переміщених осіб та їх підтримка з боку влади і громади. Розглянуто багато прикладів жінок, яким вдалося реалізувати і розкрити себе на новому місці завдяки проєкту.
Щодня працюємо для ще більш продуктивної та ефективної роботи на благо громади!
Разом до перемоги!

 

 

 

 

 


Ключові слова Рівне ЦНАП Євгенія Курсик

Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua