logo

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Проєкт «Перший паспорт»

Проєкт «Перший паспорт»

У квітні цього року розпочинається реєстрація школярів для зовнішнього незалежного оцінювання. В пакеті реєстраційних документів учасник обов’язково повинен подати копію паспорта громадянина України, адже, відповідно до пункту 2 статті 21 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.
Аналізуючи досвід минулих років та розуміння підвищеного попиту на послугу оформлення паспорта громадянина України (ID-картки) по досягненню 14 років саме в період підготовки до вступу у вищі навчальні заклади, цьогоріч, з метою підвищення обізнаності школярів та їх батьків щодо основних паспортних документів, а також щодо прав та обов’язків, що пов’язані з порядком їх отримання, командою Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному ініційовано новий проєкт, орієнтований на підлітків, – «Перший паспорт».
Захід передбачає звернення до ЦНАПу старшокласників, які досягли віку 14 років, для отримання паспортних документів із зазначенням інформації про РНОКПП. Працівниками центру разом з Управління освіти м.Рівне відпрацьовано алгоритм реалізації цього проєкту та втілення його в життя.
Відтак, маємо перші результати. За минулий тиждень в рамках проєкту «Перший паспорт» в ЦНАП міста Рівного подали документи на оформлення ID-картки 42 особи, а в найближчий тиждень прогнозуємо отримання документів ще від 50 осіб.
Також хочемо нагадати, що вперше паспорт оформлюється безкоштовно, а час виготовлення складає 20 робочих днів з дня подання заяви-анкети та документів.

 

 

 

 


Контакти

Графік роботи

Слідкуйте за нами тут:
Напишіть нам
dznap@rivnerada.gov.ua